Počasí
Nejen v Čechách

Počasí Hannover, Německo

Přinášíme Vám aktuální počasí ze světa a archiv počasí z minulých let.

Předpověď počasí na týden

17.12.201718.12.201719.12.201720.12.201721.12.201722.12.201723.12.2017
+3°+3°+3°+6°+8°+8°+8°

Chcete mít počasí na svém webu? Klikněte zde. Jednoduchý průvodce

Archiv počasí ve městě Hannover za poslední rok

Počasí v prosinci | Počasí v lednu | Počasí v únoru | Počasí v březnu | Počasí v dubnu | Počasí v květnu | Počasí v červnu | Počasí v červenci | Počasí v srpnu | Počasí v září | Počasí v říjnu | Počasí v listopadu

Informace o počasí ve městě Hannover


Jazz, ohňostroj a zahrady - to je to, co nabízí německý Hannover. Německo je bohaté na historii a krásné město Hannover - jedno z oblíbených turistických destinací stojí za vidění. Hannover má velmi promyšlený způsob, jak se pohybovat po celém městě. Z železniční stanice můžete bezpečně přejít na \ "červenou cestu \" - turistickou cestu, během které si můžete prohlédnout nejvýznamnější památky v Hannoveru. Klima Hannoveru je mírné.

Hannoverská bohatá historie se začala psát s německým státem v roce 1150, kdy si slavný Henry Leo oblíbil okolí malebné řeky Laine a postavil tam hrad. Místo, kde vyrůstal Hannover se nachází mezi vrchy pohoří Weserbergland a pustina Lyunenburg. Příjemné klima jen přidává na kouzlu německému město.

Hodně času uteklo od dob Henryho Lea, za tu dobu byl Hannover přestavěn, obnoven, ale středověké stavby, zůstaly zachovány. Vyplatí se nebýt líný a prohlédnout si Hannover  kompletně. Dostat se z nádraží do oblasti Kreppke, která je hlavní křižovatkou Hannoveru. V této oblasti Hannoveru se často konají lidové slavnosti či politická shromáždění. Pod náměstím Kreppke, v hlubinách Hannoveru, je slavná nákupní ulice, která spojuje stanici metra a vlakové nádraží. Po dalších značkách v  \ "červené cestě \", které jsou snadno čitelné i  pro cizince, dojdeme k  impozantní budově Nové radnice. Uvnitř se můžete dozvědět o historii Hannoveru, ale zábava na nás čeká ve výšce téměř sto metrů - je zde vyhlídková plošina, ze které si můžete prohlédnout město z ptačí prespektivy. 

Další zážitek je budova Hannoverské opery v neoklasicistním stylu, který se nachází na náměstí Opery. Žádné město v Německu se neobejde bez muzeí a Hannover není výjimkou. V Sprengel muzeu lze obdivovat Picassa, Maleviče, Kurta a další umělce, kteří pracovali na počátku dvacátého století. Neméně zajímavé je Kestner muzeum, kde jsou vystaveny sbírky uměleckých děl z Egypta, Řecka, Říma a řemeslných miniaplikací středověkého Německa.  

Počasí v Hannoveru: průměrná teplota v lednu - 0,6 stupně, v červenci - 17,2 stupňě.

Pokračováním na procházky podél německého Hannoveru můžou být velké zahrady, oblíbené místo pro dovolenou místních obyvatel a samozřejmě turistů.  Oblasti ve stylu Versailles, chůze, která přináší estetické potěšení. Kromě velké zahrady v Hannoveru by měl návštěvník spatřit Královské zahrady i mnoho parků - jedním slovem krása a klid. 

Fanoušci jazzu pořádají v Hannoveru jazzový festival, velmi populární v Evropě. Místo setkání pro Hannover je radnice na náměstí Nanebevstoupení Páně.

Navštivte Hannoverskou Zoo -  bude to s největší pravděpodobností na celý den, zoo, a přesněji v Zoologické zahrady v Hannoveru, láká mnoho návštěvníků.

Hannover je v konstantním stavu oslav a zábavy. Pokud existuje nějaký důvod, konají se v  oblastech německých měst velké ohňové show a ohňostroje,  pokud není žádný důvod, pak se festivaly pořádají jen tak. Zejména v létě město dýchá slavnostní atmosféru.

 

© 2008 - 2017 - Informery počasí Kontaktujte nás
 Reklama: